Markanızın Değerini Güçlendiren Tasarımlar

Menünüz restoranınızı yansıtsın. Müşterilerinize kim olduğunuzu anlatan temalar tasarlayın. Özel günler ve dönemler için özel temalar oluşturun ve müşterilerinizin ilgisini yakalayın. Daha fazla bilgi

Sipariş Sürecinizi Basitleştirin

Menünüzü kullandığınız POS’la ve mutfak yazıcınızla entegre ederek siparişleri direkt tablet menü uygulamanızdan alın ve sürecinizi basitleştirin! En kolay sipariş yönetimi için siparişlerinizin takibini kontrol panelinden yapın.

Müşteri Memnuniyetinizi Ölçün

Müşterilerinizden saniyeler içinde etkili geri bildirim toplayın. Müşteri davranışlarını takip edin, iyi yaptığınız şeyleri belirleyin ve eksiklerinizi geliştirin.

Menünüzü Veriye Dayalı Olarak Oluşturun

Restorandaki her müşterinin mutlaka gördüğü tek şey menüdür ve menü müşteriler hakkında bilgi edinmek için harika bir araç olabilir. Finedine Menu uygulaması, müşterileriniz menünüzde gezinirken tüm hareketlerini izler. Size en çok ve en az görüntülenen ürünleri gösterir, satışlarınızın ve ürünlerinizin gelirinize etkisi gibi analizler sunar! Müşterilerinizin menüde neler yaptıklarını takip ederek satışınızı artırmak için harekete geçin.

Birden Fazla Menüyü Yönetin

Özel sezonların fırsatlarını kaçırmamak için istediğiniz kadar sayıda menü yaratın. Sunmak istediğiniz menüleri açın, diğerlerini kapatın ve göstermek istediğiniz şeyi gösterin.

Daha fazla bilgi

Farklı Dillerde Sergileyin

Farklı diller konuşan tüm müşterilerinize aynı menüyle hizmet verin. Menünüzü Finedine Menü’nün desteklediği 18 farklı dilde sergileyerek müşteri memnuniyetini ve güvenilirliğinizi arttırın.

Daha fazla bilgi

Her Bilgiyi Ayrıntılı Gösterin

Bir yemeğin ismi yemeğe şefin verdiği emeği ve içindeki tüm detayı anlatmaya yetmez. Finedine Menü’nün ürün detayları size ürünlerin görsellerini/videolarını gösterme, ürünlerinize detaylı açıklamalar ve fiyatlar ekleme imkanı sunar. Bunların yanında müşterilerinizi daha iyi bilgilendirmek için ürünlerinize hazırlanma süresi, kalori bilgisi ve alerjen uyarıları gibi detayları da ekleyebilirsiniz. Bu detaylar tablet menünüzü daha bilgilendirici bir hale getirir ve müşteri deneyimini ciddi ölçüde iyileştirmenizi sağlar.

 1. Fotoğraf & Video
 2. Çoklu Fiyat
 3. Alerjen Uyarıları
 4. Detaylı Tanım
 5. Kalori Bilgisi
 6. Servis Süresi
 • Fotoğraf & Video

  Yemeklerinizi fotoğraflar ve videolarla daha da lezzetli gösterin! Müşterileriniz sunumlarınıza bayılacak.

 • Çoklu Fiyat

  Satışlarınızı arttırmak ve tüm müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için farklı fiyatlandırma yöntemlerini menünüzde uygulayın. Ürünlerinize porsiyon, yan ürünler ve eklemeler için farklı fiyatlar verin!

 • Alerjen Uyarıları

  Menünüzü alerjen uyarılarıyla zenginleştirin ve müşterilerinizi bilgilendirin. Özel istekleri olan müşterilerinize daha iyi hizmet sağlayın.

 • Detaylı Tanım

  Bir yemeğin ismi ona harcanan emeği anlatmaya yetmez. Ürünlerinizi müşterilerinize detaylı tanımlarla sunun, hikayelerini anlatın.

 • Kalori Bilgisi

  Merak eden müşterileriniz için yemeklerinizin kalori bilgilerini menünüzde gösterin.

 • Servis Süresi

  Yemeklerinizin hazırlanma süresini menünüzde göstererek müşterilerinizi daha iyi bilgilendirin. Böylece müşterilerinizi bekletmeyin ve deneyimlerini iyileştirin.

Karlılığı Arttırın

Finedine Menü ile reklam alarak gelirinizi, seçtiğiniz yiyecek ve içecekleri öne çıkararak satışlarını arttırın.

Reklam Kampanyaları

Menünüzde kendi kampanyalarınızın veya başka işletmelerin reklamını yaparak ekstra gelir elde edin. Daha fazla bilgi

Çapraz Satış

Menünüz sizin için “Yemeğinizin yanında ev yapımı limonatamız harika gider” desin. Yan yemek ve diğer önerilerinizi tablet menünüzde sunarak satışlarınızı ve müşterilerinizin yaşam boyu değerini arttırın. Kim hamburgerin yanında baharatlı patatese hayır diyebilir ki? Daha fazla bilgi

Sosyal Paylaşım

Bırakın müşterileriniz sizin reklamınızı yapsın. Sosyal medya paylaşımlarını kullanarak kulaktan kulağa reklamın keyfini çıkarın.

Bulut Tabanlı

Kullanımı kolay kontrol paneli tüm datanızı her an her yerden ulaşılabilir bir şekilde bulutta saklar. Böylece menünüzün her detayında kontrol size ait olur. Bulut tabanlı platform sayesinde limitsiz menü ve ürün ekleyebilirsiniz!

Tablet Uygulaması

Finedine tablet menü tüm ürünlerinizi en temiz ve en güzel gösterecek şekilde sunmak için tasarlanmıştır. Menü uygulaması müşterilerinizin oldukça kolay kullanabileceği, basit yönlendirmeleri olan bir uygulamadır.

Başlamaya hazır mısınız?

Hemen üye olun ve 14 gün ücretsiz deneyin!